• Hakkında şahsi görüşlerimizi belirtmek gerekirse şu şekilde özetlemek isterim. Öncelikle doktorlarımız çok başarılı ve güvenilir, güler yüzlü ve ayrıntılı bilgiler sundular. Hemşireler bir o kadar ilgili ve güvenilir işlerini en iyi şekilde yaptılar ve bizleri her konuda bilgilendirdiler.

  Hasta bakıcılar da aynı şekilde çok iyi her konuda yardımcı oldular. Hastane değil sanki kendi evimizde gibi ağırlandık.

  Hastane temizliği konusunda fazlasıyla memnunuz ve hiçbir sıkıntı yaşamadık. Hastaneden, personelinden, doktorlardan fazlasıyla memnun kaldık ve herkese tavsiye edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Bizler tavsiye üzerine geldik ve hiç pişman değiliz. Sonsuz teşekkürler

  KVC

 • Ender, Mine, Hatice, Büşra, personel Öznur, Serdar, Durmuş. KVC yoğun bakım hemşire Mine, Emre, Hüseyin, Recep, Filiz, Semra, Gülistan ve en önemli doktorumuz Dr. Denyan Mansuroğlu’na,   Kenan Sever’ e çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. Hastanenizin kalitesine de söylenecek kelime bulamıyorum. İyi çalışmalar.

  KVC

 • Tefide Bağıran 26.02.2014’ te sezeryan yöntemi ile doğum yaptı. Takibini yapan Dr. Zehra İnce Hanım’a, ameliyathane ekibine, candan ilgilenen anestezi doktoru Tijen Hanım’ a, sonrasında doğum servisinden hemşire arkadaşlarımız Sinem Kaya, Aysun Üzüm, Yıldız Karapınar, Merve Ayaz Hanım’a ve emzirme danışmanı Hayriye Çatak Hanım’a yakinen ilgilendiklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkürlerimi borç bilirim. Eşim Tefide ve ailem adına saygılarımla.

  TEFİDE BAĞIRAN

 • Organ nakli bölümü poliklinik sorumlu hemşiresi Ayşe Gülbahar’ın hastalara yaklaşımı, güler yüzü, kan alırken vs işlemlerde gösterdiği hassasiyet , üstün görev anlayışı nedeniyle şimdiye kadar (5 yıldır hastayım) gördüğüm başarılı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkürlerimi sunarım.

  ORGAN NAKLİ POLİKLİNİK

 • Buraya gelmiş olduğum ilk günden beri bana gösterdiğiniz yakın ve sıcak davranışlarınızdan ötürü herkese teşekkür ederim. İsimleri tek tek sayamıyorum ama öncelikle kattan Sorumlu Hemşire Gülseren Hanıma, gece nöbetin de bize yardımcı olan Fahri Yılmaz’ a, çayından yemeğine hizmet veren diğer arkadaşlarımıza da teşekkür ederim. Hastalara sadece hasta değil yakın bir misafir edasında ağırlayışınız ayrıca takdire değer. Her zaman gülmeyi ve yarınlara gülebilmemiz için hizmet veren bu kadro birçok övgüyü hak ediyor.

  7.KAT ORG. CERRAHİ